Bd zimni prezuti 1140x190 sk
Thumb bmw m3 touring Thumb bmw m3 touring performance parts 1 Thumb bmw m3 touring performance parts 3 Thumb bmw m3 touring performance parts 2 Thumb bmw m3 touring performance parts 4 Thumb bmw m3 touring performance parts 5 Thumb bmw m3 touring performance parts 6 Thumb bmw m3 touring performance parts 7 Thumb bmw m3 touring performance parts 8 Thumb bmw m3 touring performance parts 9 Thumb bmw m3 touring performance parts 10 Thumb bmw m3 touring performance parts 11 Thumb bmw m3 touring performance parts 12 Thumb bmw m3 touring performance parts 14 Thumb bmw m3 touring performance parts 15 Thumb bmw m3 touring performance parts 16 Thumb bmw m3 touring performance parts 17 Thumb bmw m3 touring performance parts 13 Thumb bmw m3 touring performance parts 18 Thumb bmw m3 touring performance parts 21 Thumb bmw m3 touring performance parts 19 Thumb bmw m3 touring performance parts 20 Thumb bmw m3 touring performance parts 22 Thumb bmw m3 touring performance parts 23 Thumb bmw m3 touring performance parts 26 Thumb bmw m3 touring performance parts 24 Thumb bmw m3 touring performance parts 27 Thumb bmw m3 touring performance parts 25 Thumb bmw m3 touring performance parts 28 Thumb bmw m3 touring performance parts 29 Thumb bmw m3 touring performance parts 30 Thumb bmw m3 touring performance parts 32 Thumb bmw m3 touring performance parts 33

BMW prináša špičkové doplnky M Performance Parts aj pre M3 Touring.

BMW M3 Touring prichádza v sériovej podobe vôbec po prvýkrát v histórii! Jeho výnimočnosť možno posunúť o ďalší stupeň pridaním špecifických doplnkov BMW M Performance Parts, ktoré budú k dispozícii už od uvedenia modelu M3 Touring na trh naplánovaného na november 2022. 

Gény z motoristického športu podčiarkuje aj široký výber exteriérových doplnkov M Performance vyvinutých špeciálne pre model BMW M3 Touring. Všetky komponenty z uhlíkových vlákien sú vyrobené z CFRP (plast vystužený uhlíkovými vláknami) s čírou povrchovou úpravou. Vzhľad prednej časti jasne inšpirovaný pretekárskymi vozidlami DTM dotvárajú karbónový predný splitter M Performance a karbónové aerodynamické lišty M Performance.

Karbónové prieduchy M Performance a M kryty vonkajších spätných zrkadiel, obe ručne vyrobené z CFRP, prinášajú svieže prvky, ktoré pútajú pozornosť pri bočnom pohľade. Mimoriadne efektnú zadnú časť dotvárajú zadné krídelká M Performance z uhlíkových vlákien, M Performance zadný difúzor z uhlíkových vlákien a strešný spojler M Performance.

Titánový výfuk v "rodinnom" kombi? Žiaden problém...

Titánový výfukový systém M Performance podčiarkuje extrovertný charakter M3 a je dostupný aj pre kombi Touring. Prichádza s centrálne umiestneným kvartetom výfukových koncoviek a plnotučnou akustikou. Celotitánový zadný tlmič výfuku a športový ozdobný modul koncovky výfuku zvýrazňujú charakteristický zvukový sprievod šesťvalcového radového motora s technológiou M TwinPower Turbo. Tlmič je približne o 30 percent ľahší ako jeho štandardná verzia.

Jazdnú dynamiku BMW M3 Touring umocňuje aj výškovo nastaviteľný športový podvozok M Performance. Znížením svetlej výšky a tým aj ťažiska vozidla a obmedzením nakláňania karosérie umožňuje dosiahnuť vyššiu rýchlosť v zákrutách. Športové brzdové doštičky M Performance na predných a zadných kolesách sú mimoriadne účinné na ceste aj na trati.

Kované kolesá M Performance dosahujú najvyššie štandardy kvality pre extrémne športový štýl jazdy, zapadajú do celkového dizajnu vozidla a sú obuté do športových pneumatík. Každé koleso je vyrezané z jedného kusu hliníka a opracované s veľkou presnosťou, pričom základňa ráfika je vytvorená pomocou procesu valcovania.

Intenzívny charakter pretekárskeho automobilu obzvlášť dotvárajú kované kolesá M Performance s lúčmi v tvare Y matnej čiernej farby Jet Black. Majú 19 palcov vpredu a 20 palcov vzadu a všetky využívajú centrálne matice. Ponuku uzatvárajú kované kolesá M Performance so vzhľadom krížových lúčov (vpredu: 20-palcové, vzadu: 21-palcové). V ponuke sú buď v matnej čiernej farbe Jet Black alebo, pre vyššiu výnimočnosť, v zlato-bronzovej farbe Frozen Gold Bronze.


Prvky z uhlíkových vlákien a Alcantary prinášajú do interiéru motoristickú DNA divízie BMW M. Vnútorné obkladové panely M Performance z matných uhlíkových vlákien s otvorenými pórmi sa navzájom dopĺňajú s dvoma veľkými plochami na opretie kolien potiahnutými Alcantarou, ktoré optimalizujú oporu pre vodiča pri obzvlášť ostrých prejazdoch zákrutami.

Obloženie zadnej časti opierok hlavy z uhlíkových vlákien zvyšuje vizuálnu príťažlivosť vďaka povrchovej úprave s polyuretánovým lakom a leštením do vysokého lesku, zatiaľ čo zvyšok zadného panelu zdobí Alcantara s integrovaným hliníkovým odznakom M Performance. Pečaťou exkluzívneho prostredia kokpitu pretekárskeho vozidla je stredová lakťová opierka M Performance čalúnená Alcantarou, ktorá jej svojím ozdobným prešívaním vo farbách BMW M a so znakom M Performance dodáva osobitý vzhľad.

Nové logá M Performance pre LED projektory dverí signalizujú vášeň pre motoristické preteky a zmysel pre tradíciu. A zákazníci si teraz môžu doplniť svoje vozidlá aj motívom 50 Jahre BMW M, ktorý sa do ponuky dostal pri príležitosti 50. výročia divízie BMW M.