Suv bonus electric bannery 1140x190 02
Thumb medzin rodn  fin lne rtec 1 Thumb medzin rodn  fin lne rtec 2 Thumb medzin rodn  fin lne rtec 4 Thumb medzin rodn  fin lne rtec 3

Medzinárodné finálne RTEC 2017

Druhý ročník medzinárodnej súťaže tímov, ktoré poskytujú popredajné služby Renault Trucks, vyvrcholil súbojmi v Lyone, rodisku značky. Celkove sa do RTEC (Road to Excellence Championship – Cesta k dokonalosti) zapojilo 1421 tímov, 24 z nich postúpilo do finále.

Na súťažné družstvá čakalo šesť 45-minutových praktických testov, ktoré sa týkali kompletnej údržby a opráv vozidla v reálnych podmienkach. Tieto skúšky boli veľmi dôkladne pripravené, aby preverili a rozvíjali odborné znalosti pracovníkov servisov v oblasti monitorovania hydraulických systémov riadenia, diagnostiky porúch motora, analýzy oleja, elektrických systémov, certifikácií jazdených vozidiel a aj postup pri riešení nezvyčajne vysokej spotreby. Výkony finalistov hodnotila porota, ktorú tvorili experti Renault Trucks z celého sveta. Súčasťou bodovaných kritérií bola tiež spolupráca v rámci tímu.

Titul „Najlepší popredajný tím Renault Trucks“ získali zamestnanci Renault Trucks Hannover z Nemecka. Druhá priečka patrí tímu z Bâle vo Švajčiarsku a bronz putoval do Wiganu, mesta na severe Anglicka. Zvláštnu cenu za „Najlepšieho tímového ducha“ udelili družstvu z Turecka.