Suv bonus suv bannery 1140x190 02
Thumb s  a  cesta k dokonalosti 1 Thumb s  a  cesta k dokonalosti 1

Súťaž „Cesta k dokonalosti“

Do druhého ročníka súťaže RTEC (Road to Excellence Championship – Cesta k dokonalosti), ktorú opäť vyhlásil Renault Trucks pre celú svoju medzinárodnú distribučnú a servisnú sieť, sa prihlásilo 5242 účastníkov. Tvoria celkove 1442 družstiev z 49 krajín a súperia o titul  „Najlepší popredajný tím Renault Trucks.“

Podujatie RTEC vzniklo s cieľom zvyšovať know-how značkovej siete Renault Trucksaj prostredníctvom celosvetovej súťaže, v ktorej sa stretnú najlepší odborníci zo sféry popredajných služieb. Okrem samotnej súťaže, keď všetkým ide, pochopiteľne, o čo najlepší výsledok, je to tiež príležitosť posilniť tímového ducha, porovnať znalosti a vymeniť si skúsenosti, čo sa v konečnom dôsledku odrazí na kvalite služieb zákazníkom. „RTCE podčiarkuje kvalitu a vysokú úroveň technických školení v rámci siete Renault Trucks všade vo svete. Tento druhý ročník je výnimočný, pretože sa prihlásilo 2,5-krát viac účastníkov ako pri vlaňajšej premiére,“zdôrazňujeGillesClément, viceprezident popredajných služieb Renault Trucks.

Súťažmá tri časti: dve teoretické a záverečný praktické skúšky. Tímy musia najprv zvládnuť sériu teoretických testov s 35 otázkami, ktoré preveria ich technické vedomosti, znalosti nástrojov a postupovznačky, ale tiež kvalifikovanosť v oblasti komunikácie so zákazníkmi. Na základe výsledkovteoretických testov sa 24 najlepších tímov stretne v máji 2017 vo veľkom medzinárodnom finále v Lyone, sídle a kolíske francúzskeho výrobcu nákladných vozidiel. Finalisti si zmerajú sily v záverečnom praktickom teste priamo v dielňach Renault Trucks.