Thumb land rover defender autozurnal.com 7 Thumb land rover defender autozurnal.com 1 Thumb land rover defender autozurnal.com 2 Thumb land rover defender autozurnal.com 3 Thumb land rover defender autozurnal.com 4 Thumb land rover defender autozurnal.com 5 Thumb land rover defender autozurnal.com 6 Thumb land rover defender autozurnal.com 7

Drsná reklama na nový Defender je presne taká, aká má byť

Nástupca a nová generácia terénnej legendy, Land Rover Defender ukázal svoje schopnosti v novej, akčnej reklame. A to rovno vo veľkom štýle.

V reklamnom spote na nový Land Rover Defender automobilka použila zábery z natáčania novej "bondovky" Nie je čas zomrieť (No time to die), ktorá sa do kín dostane v apríli 2020. V nej hrá Land Rover Defender jednu z hlavných úloh. A zhostil sa jej perfektne. V netradičnej videoreklame je Defender súčasťou naháňačky mimo spevnených ciest. To okrem iného znamená veľké množstvo nástrah, ktoré preveria schopnosti a odolnosť pokračovateľa pôvodného Defenderu. Ten je za offroadové vlastnosti právom preslávený.

V reklamnom spote na vás čaká šprint cez lúku, brodenie hustým bahnom, skoky na počkanie a iné. Okrem toho je milým detailom scéna, ktorá pravdepodobne nevyšla podľa predstáv. Výsledkom je poškodené auto, ktoré však pokračuje ďalej...Viac už prezrádzať nebudem, pozrite si krátku a zaujímavú reklamu. Stojí za to.


Pri natáčaní novej bondovky využili schopnosti 10 exemplárov Defenderu. Nechýbal aj kus s číslom VIN 007. Britská značka okrem toho pre potreby natáčania filmu poskytla aj Range Rover Sport SVR alebo pôvodný Land Rover Defender.