Kia 1140x190
Thumb akash utopil bmw 3 chcel jaguar autozurnal.com 1 Thumb akash utopil bmw 3 chcel jaguar autozurnal.com 2

Mladík povolaním syn naschvál utopil BMW 3. Chcel Jaguar

Na internete dnes nájdete "všetko". Motoristom prajú videá z celého sveta a ľahko sa dostanete aj k informáciám, ktoré by ste sa pred pár desaťročiami vôbec nedozvedeli. Spolu s prístupom k zaujímavostiam sa niekedy dozvedáme veci, z ktorých sa vyrovnanému človeku zatočí hlava. Jednou z nich je táto správa, ktorá obletela svet a prichádza z ďalekej Indie.

Ťažko chápať tohto mladého 22-ročného Inda, ktorý je zjavne povolaním syn. Bohatí rodičia mu na narodeniny dopriali pomerne nové BMW 3 predchádzajúcej generácie. To sa však mladíkovi nepáčilo, pretože prvotnou požiadavkou bol konkurent zo stajne Jaguaru.  Otec mladého Akasha pre Fox News: "Akash na narodeniny požadoval Jaguar, pretože má priestrannejší interiér. Mohol som si však dovoliť dopriať mu len BMW radu 3". 

A práve s bavorským zástupcom strednej triedy sa mladý Ind neuspokojil. Namiesto toho ho natruc poslal do rieky a BMW 3 radšej utopil. Situáciu si nakrúcal na video, ktoré neskôr v hneve poslal svojim rodičom. Nešťastný sedan sa však ochvíľu opäť vynára a miestny obyvatelia sa ho snažia zachrániť. Situácia samozrejme zmobilizovala aj policajné zložky, ktoré s "rybárčením" pomáhali.

Zlý narodeninový darček 

BMW radu 3 v Indii štartuje na cene približne 44 tisíc eur, zatiaľ čo najlacnejší Jaguar stojí 63 tisíc eur. Ak by ste si nikdy nemysleli, že nové auto, a v tomto prípade dokonca BMW radu 3, môže byť doslova zlým narodeninovým darčekom, táto absurdná situácia ukazuje, že nič nie je nemožné.   

Ešte pred záchvatom hnevu sa stihol s BMW vyfotiť. Zaujímavosťou je, že 22-ročný Ind už vlastnil niekoľko áut typu SUV.

Zdroj foto a video: Daily Maily, msm.com