Suv bonus suv bannery 1140x190 02

Opel Vivaro-e 75kWh. Najlepšia elektrická dodávka? Podrobná technická recenzia (VIDEO)

Youtube kanál Elektromobil priniesol ďalší test nového plne elektrického auta. Tentokrát ide o zástupcu triedy úžitkových vozidiel. Elektrické dodávky sa čoraz viac dostávajú do povedomia firiem a ich praktické využitie potvrdzuje aj nový Opel Vivaro-e. My sme ho nedávno vyskúšali, dnes vám prinášame ďalší pohľad youtube kanálu Elektromobil, ktorý sa špecializuje výlučne na elektromobily.

Ide o detailnú technickú recenziu prostrednej veľkosti elektrického Vivara s väčšou, 75kWh batériou. Naplnilo toto auto vysoké očakávania? Alebo je to len ďalší šedý priemer plný kompromisov? Pozrite si celé video, kde Milan Bahna ako vždy úprimne zhodnotil všetky stránky auta po najazdení viac ako 1000 km. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, alebo pripomienky, môžete sa zapojiť do diskusie pod videom na youtube.


Ak sa vám video páčilo, rastúcemu kanálu Elektromobil môžete dať like a odber. Do budúcna totiž plánuje mnohé zaujímavé témy. Okrem faktov a mýtov ohľadom elektromobility na ňom nájdete videá o jazdených, ale aj nových elektromobiloch. 

Odporúčame tiež:​

Elektromobil: Má plug-in hybrid zmysel alebo ide o "nezmysel"? (VIDEO)