Ev6 autozurnal.com 1140x190px
Thumb fabiascala e12b7c42 1357x1920 Thumb kamiqkaroq 6361e400 1357x1920

Škoda prináša akčné modely Drive s cenovým zvýhodnením

Pri príležitosti Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2024 v susednom Česku prináša slovenský importér značky Škoda na náš trh ponuku obľúbených modelov v akčnom prevedení Drive za atraktívne ceny. Vozidlá v zvýhodnenej ponuke sa už dajú objednať a sú k dispozícii aj na skladoch.

Škoda Auto podporuje medzinárodný šampionát ako partner mobility od roku 1992, v roku 1993 sa stala hlavným oficiálnym sponzorom. Ide o najdlhšie sponzorstvo v histórii významných športových udalostí, čo potvrdzuje aj oficiálny zápis v Guinnessovej knihe rekordov. Značka je dlhodobo spätá s hokejom aj na Slovensku. Škoda Auto Slovensko je partnerom všetkých kategórií slovenských reprezentácií, ako aj projektu Hokejová galaxia, ktorý sa zameriava na rozvoj ženského hokeja. Slovenskému zväzu ľadového hokeja aktuálne slúži flotila 15 vozidiel s okrídleným šípom na kapote, ktorú tvorí popri modeloch Scala, Octavia či Kamiq po novom už aj 100% elektrické SUV Enyaq.

Zákazníci si môžu vybrať modely Drive z ponuky Fabie, Scaly, Kamiqu či Karoqu. Všetky modely ponúkajú dobrú výbavu s cenovým bonusom až do 2 500 eur. Fabia patrí dlhodobo k bestsellerom značky na našom trhu. Môžete ho mať od 13 990 eur, pričom Drive bonus predstavuje 1 750 eur z ceny nového vozidla. O komfort na palube sa postará výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, praktická stredová konzola a predná lakťová opierka s odkladacou schránkou Jumbo Box. Jazdu spríjemnia zasa tkané koberce či doplnkové reproduktory vzadu alebo jednoduchá konektivita smartfónu pomocou bezdrôtového Smartlinku. K paketu Drive Plus sa potom pridáva elektrické ovládanie všetkých okien, parkovacia kamera s ostrekovačom, výškovo nastaviteľné predné sedadlá s bedrovými opierkami či 15“ zliatinové disky Rotare.

Scala a Kamiq získavajú v akčnej výbave Drive cenové zvýhodnenie až do výšky 2 500 eur. Paket Drive v tomto prípade ponúka mnoho užitočných funkcií; tempomat ocenia zákazníci snáď pri každej jazde po diaľnici a v zhoršenej viditeľnosti sa o bezpečnosť postarajú predné hmlovky. Chladné rána spríjemnia vyhrievané predné sedadlá a vyhrievané dýzy ostrekovačov čelného skla. Scala s paketom Drive môže byť vaša už od 16 990 eur, Kamiq štartuje na 18 190 eur.

V prípade paketu Drive Plus si jazdu s modelom Scala zákazníci užijú vďaka Drive Mode Select, kompletným parkovacím senzorom, zadnej parkovacej kamere a KESSY. Vďaka predĺženému sklu piatych dverí a zatmaveniu skiel SunSet sa navyše Scala premení na štýlový hatchback. Scala s paketom Drive Plus s touto atraktívnou výbavou začína na 18 830 eur.

Pri pakete Drive Plus v modeli Kamiq zasa môžete počítať s prémiovými Full LED Matrix prednými svetlometmi, hmlovkami s prisvecovaním a dažďovým senzorom. Navyše, zaparkujete vždy hravo – vďaka kompletným parkovacím senzorom a zadnej kamere. No a vďaka bezkľúčovému otváraniu KESSY sa dostanete do auta naozaj bezproblémovo. Kamiq s touto atraktívnou výbavou v rámci paketu Drive Plus kúpite od 20 670 eur.

Obľúbené SUV Karoq v prípade akčného modelu Drive ponúkne cenové zvýhodnenie až do 2 500 eur, pričom základná cena modelu štartuje na 26 760 eur. Zákazníci sa môžu tešiť na atraktívny vzhľad vďaka Design paketu so 17“ zliatinovými diskami Scutus. Do výbavy bol pridaný aj alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie či bezdrôtový Smartlink. Rovnako tak parkovanie bude maličkosťou vďaka parkovacím senzorom vpredu a kamere vzadu.