Vw limited 1140x190  1
Thumb photo1 Thumb photo2 Thumb content photo2 Thumb content photo3

Vianočná Santa jazda v Bratislave a Košiciach

Po predošlých dvoch ročníkoch sa Vespisti opäť vydávajú na Vianočnú Santa jazdu v Bratislave a v Košiciach, aby deťom darovali sviatočné balíčky.

Počas svojej cesty v Bratislave navštívia Národný ústav detských chorôb v Bratislave (Limbová 1, Kramáre) a Košiciach Detskú fakultnú nemocnicu Košice (Trieda SNP 457/1), kde sestričkám odovzdajú darčeky pre deti. Vianočná jazda pod názvom „Vianočná Santa jazda“ sa uskutoční v stredu 06.12.2023. Zraz je v MotoGroup na Mierovej 139 v Bratislave o 10:00 hod., kde na účastníkov čaká občerstvenie. 
Rovnaká akcia sa koná aj v Košiciach – v spolupráci s Vespa Klubom Košice. Zraz je tam od 14:00 hod. v Komplexe CASSOVAR (Žriedlová 7).

Charitatívnu jazdu fanúšikov skútrov Vespa organizujú v spolupráci s Vespa Klubom aj spoločnosť Faber Moto a Nadácia Deťom s rakovinou.

PS: Vo svete má táto tradícia veľmi silné korene a fanúšikovia motocyklov Vespa po celom svete vyrážajú na vianočné cesty s cieľom priniesť krajšie sviatky tým, ktorí nemôžu byť v kruhu svojich najbližších (vo svete sa táto aktivita nazýva Christmas Santa Ride).