Kia 1140x190
Thumb isu pressebilder neutral 72dpi rgb 5 Thumb crew cab 4wd crew cab 2wd high ride ls vanation red anpassung Thumb isu pressebilder detail 72dpi rgb 1 Thumb extended cab 4wd ls eu lhd Thumb isu pressebilder detail 72dpi rgb 2 Thumb isu pressebilder detail 72dpi rgb 3 Thumb isu pressebilder detail 72dpi rgb 4 Thumb isu pressebilder detail 72dpi rgb 5 Thumb isu pressebilder detail 72dpi rgb 6 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 1 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 2 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 3 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 4 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 5 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 6 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 7 Thumb isu pressebilder gewerblich 72dpi rgb 8 Thumb isu pressebilder neutral 72dpi rgb 1 Thumb isu pressebilder neutral 72dpi rgb 2 Thumb isu pressebilder neutral 72dpi rgb 3 Thumb isu pressebilder neutral 72dpi rgb 4 Thumb isu pressebilder neutral 72dpi rgb 6 Thumb isu pressebilder privat 72dpi rgb 1 Thumb isu pressebilder privat 72dpi rgb 2 Thumb isu pressebilder privat 72dpi rgb 3 Thumb isu pressebilder privat 72dpi rgb 4 Thumb isu pressebilder privat 72dpi rgb 5 Thumb isu pressebilder privat 72dpi rgb 6 Thumb regular cab 4wd standard eu lhd

Nový Isuzu D-Max v predaji na slovenskom trhu

Univerzálny, robustný, všestranný a praktický Isuzu D-Max prichádza s mnohými vylepšeniami. Na výber sú tri druhy kabíny, štyri úrovne vybavenia, úspornejší naftový motor a alternatívne aj šesťstupňová automatická prevodovka. Existuje aj verzia so zadným pohonom.

Všestranný partner pri ceste za oddychom či pomocník pri práci, to je Isuzu D-Max. Veľkorysý priestor, hnacia sila na štyroch kolesách a k tomu možnosť okamžite objednať na prianie aj 6-stupňovú automatickú prevodovku pre všetky modely kabínových verzií Space Cab a Double Cab (ako alternatívu k 6-stupňovej manuálnej prevodovke). Pri dvojmiestnom modeli Single Cab so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou je možné sa rozhodnúť pre pohon iba zadnej nápravy alebo pre dodatočne pripojiteľný pohon všetkých štyroch kolies. Pri modeli Space Cab s usporiadaním miest 2+2, prípadne pri päťmiestnom modeli Double Cab patrí pripojiteľný pohon všetkých štyroch kolies k sériovému vybaveniu. D-MAX je v kabínových verziách Single Cab a Space Cab (pri všetkých modeloch s pohonom na všetky štyri kolesá) k dispozícii aj ako verzia Cab a Chassis. Verzia Single Cab má dĺžku ložnej plochy 2,31 metra a šírku 1,27 metra, kompromisom je 2+2 Space Cab s plochou dlhou 1,8 metra a širokov 1,53 metra. Dvere na Space Cab sa otvárajú protismerne. Ešte vyššie nároky na cestovné pohodlie spĺňajú štvordverové modely Double Cab (päťmiestne), s ktorými sa pri vnútorných rozmeroch ložnej plochy až 1,55 m dĺžky a 1,53 m šírky a úžitkovým zaťažením až 991 kg dá veľmi ľahko zvládnuť i preprava veľkého nákladu.

Naftový motor s objemom 1,9 litra s priamym vstrekovaním má výkon 120 kW (165 koní) a maximálny krútiaci moment 360 Nm. Spĺňa normu Euro6 aj bez SCR.

K štandardnému vybaveniu ISUZU D-MAX patria protiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdeľovaním brzdných síl (EBD), inteligentný brzdový asistent, ktorý aktívne podporuje núdzové brzdenie, kontrola stability (ESC) a kontrola trakcie (TCS), denné svietenie s technológiou LED, asistent jazdy do svahu (HSA) a zo svahu (HDC) a celkovo šesť airbagov (pre vodiča a spolujazdca, bočné a hlavové). Rozsiahle bezpečnostné vybavenie zahŕňa aj výstuž dverí proti bočnému nárazu, bezpečnostný stĺpik riadenia, trojbodovo nastaviteľné bezpečnostné pásy a priťahovač pásu vpredu a upevnenie detských sedačiek podľa štandardu ISOFIX. Na želanie môže mať ložná plocha aj trojstranné vyklápanie, čo oceníte pri preprave piesku alebo kameňov. V ponuke príslušenstva je aj snehový pluh či nástavec na sypanie ciest v zime. Najlacnejšia verzia D.Maxa stojí 17 570 eur bez dane a najdrahšia a najluxusnejšia 34 812 s DPH.