Ev6 autozurnal.com 1140x190px
Thumb novy renault megane 2022 autozurnal.com 1 Thumb novy renault megane 2022 autozurnal.com 3 Thumb novy renault megane 2022 autozurnal.com 2 Thumb novy renault megane 2022 autozurnal.com 4 Thumb novy renault megane 2022 autozurnal.com 5 Thumb content next gen renault megane e tech electric instrument cluster Continental premiumcontact 7 1024x597px sk Thumb content next gen renault megane e tech electric center console Thumb content next gen renault megane e tech electric interior teaser Thumb megane 2022

Nový Renault Megane ukázal produkčný kabát ešte pred premiérou! Poznáme tiež vzhľad interiéru

Dnes pre vás máme ďalší veľký "únik" sériového vzhľadu horúcej novinky ešte pred oficiálnym predstavením na blížiacom sa autosalóne v Mníchove. Dobre známemu magazínu Cochespias sa podarilo získať zábery nového Renaultu Megane E-Tech Electric!

Dávnejšie sme vás informovali, že Renault Megane v súčasnej podobe to má spočítané. Už vtedy vychádzali najavo prvé informácie o tom, že v prípade ďalšej generácie neostane kameň na kameni. Francúzska značka prepožičala známe meno tradičného kompaktu novému elektromobilu, ktorý je však úplne od podlahy nanovo postaveným vozidlom. Podľa značky stelesňuje stratégiu Renault v oblasti elektromobilov v segmente C. 

Odhalený kabát a zhodenie maskovacej fólie ukázalo robustne pôsobiaceho zástupcu kompaktného segmentu, ktorý už nie je klasickým hatchbackom, ale zvýšeným crossoverom. Renault podobne ako aj iné značky si je vedomý dnešnej doby crossover/SUV a takúto karosériu doprial aj ikonickému menu Megane. 

Nový Megane E-TECH Electric stojí na platforme CMF-EV a vybavili ho elektromotorom s výkonom 160 kW (217 k). Batéria s kapacitou 60 kW mu podľa normy WLTP umožní prejsť až 450 km. Značka zverejní už onedlho ďalšie detaily a nový elektrický Megane oficiálne predstaví.

Odporúčame:

Dacia Jogger je tu! Nástupca Loganu MCV a Lodgy zároveň

Podľa dobre informovaného magazínu RNews.cz nový Megane prinesie ešte kvalitnejšie materiály ako súčasné najnovšie modely Renaultu. A aj tie v testoch a recenziách za kvalitne zvolené materiály berú plusové body. V interiéri sa má vyskytnúť aj pravý drevený dekor so špeciálnou povrchovou úpravou. Vráti sa aj špičková výbava Initiale Paris, ktorú v minulosti dostala len prvá generácia Meganu. Magazínu Cochespias sa podarila získať aj prvý záber interiéru novinky. Nech sa páči, my pridávame aj staršie zábery detailov kabíny.


Zdroj: Cochespias