Kia 1140x190
Thumb pffd2022 header 35a4122e Thumb porsche fans family day 2022 pozv nka 1

Porsche Fans Family Day 2022: Kultové autá mieria na Bratislavský hrad. Príďte sa pozrieť

Porsche Fans Slovakia vás pozýva na medzinárodné stretnutie automobilov Porsche na Bratislavskom hrade. Stretnutie je určené pre všetky typy automobilov Porsche. 

V sobotu 10. septembra 2022 sa v Bratislave uskutoční 5. stretnutie majiteľov a fanúšikov áut značky Porsche. Rovnako ako po minulé roky, udeje sa tak na jednej z najatraktívnejších lokalít Slovenska, priamo na Bratislavskom hrade. Akcia, na ktorú sa majitelia Porsche registrujú vopred je pre verejnosť otvorená a bezplatná.

Statické podujatie je oslavou a poctou jednej z najprestížnejších a najrešpektovanejších automobilových značiek sveta. V priestoroch záhrad hradu budú mať návštevníci možnosť obdivovať a zblízka si poobzerať viac než sto skvelo udržiavaných automobilových skvostov. Každý bude mať priestor porozprávať sa s majiteľmi, pozriet si autá detailne a samozrejme s každým sa aj odfotiť. Akcia je určená pre majiteľov akýchkoľvek typov a modelov značky Porsche.

Odporúčame:

Porsche Fans Family Day: Ako Porsche zachránilo jedno srdce

Keďže značka si renomé buduje primárne ako výrobca športových áut, dôraz a väčší priestor pochopiteľne dostatnú športové modely, ktoré túto legendu formovali a definovali. Súčasťou stretnutia bude aj súťaž krásy. Kvalitu stavu a exkluzivitu športových modelov bude hodnotiť odborná komisia, ktorá v až 9 rôznych kategóriách určí najkrajšie autá stretnutia. Pohodovú atmosféru podujatia budú dotvárať gastro zóna a oddychová zóna. Súčasťou programu budú moderátorské rozhovory so známymi redaktormi z automotive prostredia no nezabudne sa ani na najmenších účastníkov stretnutia, pre ktorých budú pripravené drobné kvízy a hry.

Harmonogram podujatia

10.00 – 11.00     Príjazd vozidiel Porsche do areálu

                                Bratislavského hradu

11.00 – 12.00     Otvorenie podujatia

                                Porsche 356 B

                                Porsche Carrera GT

13.00 – 14.00     Predstavenie generácii modelov 911

                                a predstavenie exkluzívnych modelov podujatia

                                Porsche 918 Spyder

                                Porsche 911 Speedster (991.2)

                                Porsche 911 GT2 RS (991.2)

                                Porsche Cayman GT4 RS

14.00 – 15.00     Vyhodnotenie súťaže o najkrajšie Porsche

Počas podujatia bude pripravená exkluzívna gastro zóna, chill out zóna, talkshow so známymi redaktormi z automotive prostredia a pre najmladších účastníkov súťažné kvízy.

Súťaž o najkrajšie Porsche

Každý z vystavovateľov je automaticky zaradený do súťaže o najkrajšie Porsche podujatia, ktoré vyberá odborná komisia na základe vzhľadu, technických parametrov, pôvodu vozidla a originality. 

Súťaž je určená len pre športové automobily.

Kategórie

 1. Porsche 356 
 2. Porsche 924 / 944 / 928 / 968 
 3. Porsche 911 so vzduchom chladeným motorom
 4. Porsche 912 
 5. Porsche 911 s vodou chladeným motorom
 6. Porsche Boxster 
 7. Porsche Cayman
 8. Najkrajšia replika
 9. Najkrajší restomod

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu vás prosíme o bezplatnú registráciu do zoznamu náhradníkov, nakoľko sa kapacita podujatia naplnila. Viac informácii nájdete na na stránkach Porsche Fans Slovakia.